Bohdan a Roman

Název projektu: Internátní pobyt ve speciální škole v hodnotě 37 880 Kč
Region: Pardubice

Bohdan a Roman jsou bratři – oba mají poruchu autistického spektra v kombinaci se středně těžkým mentálním postižením. Jejich maminka pracuje na 12 ti hodinové směny a nemůže se jim proto plně věnovat. Jediná škola, která byla ochotná přijmout oba chlapce vzhledem k jejich speciálním potřebám byla Speciální internátní škola v Ústí n. Orlicí. Ve škole se oběma chlapcům líbí, mají zde zajištěné potřebné podmínky pro svůj rozvoj a vzdělávání.

Díky Vaší podpoře mohou Bohdan a Roman navštěvovat speciální internátní školu po celý další školní rok.