Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Klub přátel Kuřete

Nicolka

Název projektu: Odlehčovací pobyt a letní tábor v hodnotě 18 600 Kč
Aktuálně vybraná částka: 15 119 Kč
Region: Jihočeský
Stav: Dostali Vaši podporu

Nicolka trpí poruchou autistického spektra. Žije se svojí celou rodinou a malým bráškou v odlehlé, dopravně nedostupné lokalitě.

Rodina se nachází ve velmi nelehké a finančně tíživé situaci. Rodiče s Nicolkou absolovují za poskytováním ambulantních služeb a školního vzdělávání velkou vzdálenost, často až 120 km/denně.

Nicolka se neobejde bez odborné pomoci a podpory, která je pro její alespoň částečně samostatný život zcela zásadní. Díky získané podpoře se bude moci zúčastnit odlehčovacích pobytů a specializovaného letního tábora. Kontakt se svými vrstevníky v novém sociálním prostředí pomůže Nicolce v jejím rozvoji a zlepšení komunikace.

Veškeré vybrané peníze budou předány rodině Nicolky.

Přečtěte si, co o projektu říkají členky hodnotící komise:

„O potřebě pomoci Nicolce a její rodiny není pochyb. Po formální stránce projekt splňuje veškerá kritéria podpory z veřejné sbírky. Projektové náklady jsou řádně odůvodněny,“ uvedla ředitelka nadace Jana Vožechová.

„Přála bych Nicolce, aby se mohla zúčastnit letního tábora a zažít tak, co zažívají i jiné děti. Přála bych jí, aby mohla mít dětství co nejpodobnější jiným dětem,“ uvedla členka hodnotící komise.

Děkujeme, že pomáháte ohroženým a znevýhodněným dětem.
Pokud byste se chtěli stát součástí dlouhodobé pomoci, je tu náš Klub přátel Kuřete. Více o Klubu přátel naleznete zde.
Všeobecné obchodní podmínky

Přihláška do Klubu přátel Kuřete


Uděluji tímto Nadaci rozvoje občanské společnosti svůj výslovný souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů. Více info ZDE.


Pozn.: položky označené * jsou povinné.