Péťa, 7 let

Název projektu: Kočárek pro Péťu v hodnotě 45 950 Kč
Region: Husinec

Péťa je chlapec, který po nehodě ve 3 letech trpí kombinovaným postižením. Je v péči prarodičů a vyžaduje intenzivní péči. Babička s ním 5x denně cvičí Vojtovou metodou, v průběhu týdne chodí na ergoterapii, fyzioterapie. Kočárek, který používá není přizpůsobený jeho speciálním potřebám, nedá se ani složit do auta. Prarodiče předpokládají, že Péťa bude navštěvovat speciální ZŠ, ale nejbližší je ale vzdálená 30 km od jejich domova – budou muset dojíždět automobilem.

Nový, uzpůsobený kočárek výrazným způsobem Péťovi zpříjemňuje a prarodičům ulehčuje každodenní cestování do školy i do přírody.

Pokud byste se chtěli stát součástí dlouhodobé pomoci, je tu náš Klub přátel Kuřete. Více o Klubu přátel naleznete zde.