Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Klub přátel Kuřete

Terezka, 3 roky

Název projektu: Zázemí pro Terezku v hodnotě 36 800 Kč
Aktuálně vybraná částka: 15 600 Kč
Region: Moravskoslezský kraj
Stav: Dostali Vaši podporu

Terezce jsou tři roky a od svých 4 měsíců je svěřena do pěstounské péče.

V novém domově žije se svojí pěstounkou a jejími dvěma syny. V malém bytovém domku Terezka sdílí jeden pokojíček s ostatními dětmi. Terezce bychom chtěli vytvořit v jejím náhradním domově vlastní zázemí. Vzhledem k velikosti místnosti pro ní chceme zakoupit patrovou postel s psacím stolem a vytvořit hrací koutek s kobercem, polohovacím vakem a dětskou lavicí na úschovu hraček. Nábytek bude sloužit Terezce do jejího dospívání.

Přejeme si Terezce vytvořit zázemí, tak aby se v něm cítila dobře, měla v něm svůj prostor na dětské hry, spánek a v budoucnu i na učení.

Věříme, že bezpečné a pozitivně laděné místo jenom pro Terezku přispěje k pozitivnímu budování identity Terezky a také k jejímu osobnímu rozvoji a dovednostem.

Děkujeme, že pomáháte ohroženým a znevýhodněným dětem.
Pokud byste se chtěli stát součástí dlouhodobé pomoci, je tu náš Klub přátel Kuřete. Více o Klubu přátel naleznete zde.
Všeobecné obchodní podmínky

Přihláška do Klubu přátel Kuřete


Uděluji tímto Nadaci rozvoje občanské společnosti svůj výslovný souhlas se zpracováním uvedených osobních údajů. Více info ZDE.


Pozn.: položky označené * jsou povinné.