Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Klub přátel Kuřete

Zdenda, 3 roky

Název projektu: Scooby- osobní strážce pro Zdendu v hodnotě 50 000 Kč
Aktuálně vybraná částka: 50 000 Kč
Region:
Stav: Dostali Vaši podporu

Zdenda se narodil se vzácným neuro-svalovým onemocněním spinální muskulární atrofií. Sice sám nechodí ani neleze, zvládne se ale plazit, válet sudy a jezdit na dětském mechanickém či elektrickém vozíku nebo chodit ve speciálním chodítku. I přes svůj hendikep, je to ale veselý tříletý kluk, který rád dělá vše, co dělají jeho vrstevníci a jeho starší bráška. Asistenční pes by Zdendovi pomohl nejenom se soběstačností , ale pomůže mu i při rehabilitaci, která je neoblíbenou, ale bohužel velmi důležitou součástí Zdendova života.

Bez pravidelné rehabilitace by se Zdendův zdravotní stav rychle zhoršoval. Psí pomocník by však Zdendovi pomohl nejenom po fyzické stránce (rehabilitace, rozvoj hrubé a jemné motoriky), ale hlavně po stránce psychické, protože už jenom přítomnost čtyřnohého chlupáče přináší spoustu energie. Bude jeho přítelem a parťákem v jeho životě.

Děkujeme, že pomáháte ohroženým a znevýhodněným dětem.
Pokud byste se chtěli stát součástí dlouhodobé pomoci, je tu náš Klub přátel Kuřete. Více o Klubu přátel naleznete zde.
Všeobecné obchodní podmínky